دوره جوانان :

دوره ي آموزشي جوانان دوره اي است متناسب با سنين جوانان  تا16 ساله، اين دوره ي آمريكايي چهار مهارت زبان (Listening , Speaking , Reading ,Writing) را بگونه اي ارائه مي كند كه تمامي موضوعات انتخاب شده در آن مورد علاقه اين گروه سني است. همين امر باعث مي گردد كه تمامي موضوعات انتخاب شده در آن مورد علاقه اين گروه سني است و باعث مي گردد كه در زبان آموزان ايجاد انگيزه و معلومات زبان انگليسي آنان شكوفا گردد تا بتوانند زبان را در دنياي واقعي بيرون از كلاس نيز مورد استفاده قرار دهند.

 اين دوره مخصوص عزيزاني است كه در پايه هاي سوم راهنمايي، كلاس هاي اول و دوم دبيرستان مشغول تحصيل هستند. علاوه بر آن زبان آموزاني كه 12 سطح دوره نوجوانان (ِADC) را به پايان رسانده اند به دوره ي TCC هدايت مي شوند.

در اين دوره ي كتابهاي Connect تدريس مي شود كه شامل 8 ترم و سه جلد كتاب Connect مي باشد. 
 در طول دوره هاي TCC همراه با كتابها و سي دي هاي درسي، طبق برنامه مؤسسه ، اساتيد با استفاده از وسايل كمك آموزشي مانند كتاب Word Skill  اقدام به افزایش دامنه ي واژه ها و تقويت مهارتهاي چهارگانه مي نمايند كه زبان آموزان بتوانند با ذخيره واژگان بيشتر و توانايي بهتر براي استفاده از آنها ، خصوصا در زمينه مكالمه زبان انگليسي، خود را براي ورود به دوره هاي بزرگسالان آماده نمايند.
 

دوره مدت  منابع امکانات خاص
Intro  8 ترم

 connect 

Word Skill

2 جلسه فیلم

یک جلسه کارگاه


اهداف :

 1. سن وتحصيلات دوره سنی 12-16
 2. آموزش صحیح و هدفمند زبان انگلیسی به جوانان.
 3. هر ترم :19 جلسه به همراه 2 جلسه فیلم و 1 جلسه کارگاه
 4. سیستم و لهجه دوره : آمریکایی
 5. بسط اطلاعات واژگان و تقويت مهارتهاي چهارگانه خصوصا Speaking 
 6. کتابهاي مورد استفاده: Connect  &  Word Skill

نکات ضروری:

* اولياي گرامي! در صورتي كه فرزند شما نمره ي كمتر از 70 را كسب نمايد از ادامه ي دوره دلسرد و نااميد نشويد زيرا هرچه در سطح پايه تمرينات زباني بيشتر باشد يادگيري در سطوح بالاتر آسان تر و سريع تر صورت مي گيرد. لذا با ايجاد انگيزه و استفاده از فرصت پيش آمده، فرزندانتان را به ادامه دوره و تمرينات جدي تر تشويق و ترغيب نماييد.

* با در نظر گرفتن اين مطلب كه اكثر كودكان و نوجوانان در فصل تابستان فعاليت زبان آموزي خود را شروع مي كنند، دوره هاي آموزش زبان انگليسي را به هيچ وجه نبايد در فصول ديگر رها ترك كنند، چرا كه بعد از چند ماه اكثر مهارت هاي ايشان به علت عدم ممارست و تمرين به فراموشي سپرده مي شود و در تابستان بعد بايد دوره آموزشي را از ابتدا آغاز كنند.

آموزشگاه زبان انگلیسی خیام     1-36620500-051

 • نام شهر  خراسان رضوی - مشهد
  آدرس :  خراسان رضوی - مشهد - قاسم آباد- شاهد39- پلاک 215
 • آموزشگاه زبان خیام در تمام رده های سنی دخترانه و پسرانه می باشد.
 • برگزار کننده  دوره ه های تضمینی IELTS  و TOEFL 
 •   Tel : 051-36620500
 • Email : khayyamcenter@gmail.com
 • فرم تقاضای تدریس

 

نظر سنجی

احساس خوب شما از حضور در آموزشگاه خیام کدام است؟
 • زیاد
 • متوسط
 • کم